Tarot iFokus

Tarot

Etiketterdagens-trådhälsningargratulationerpresentationer
Läst 848 ggr
Skogshumblan
0

Onsdag 15 februari.

God morgon alla. Halvvägs genom arbetsveckan snart, lill-lördag. Värt att unna sig något litet extra tycker jag. Själv tar jag mina kottar och åker till mormor ( min mamma iofs;)) lite. Ha en fin onsdag och var rädda om livet medan det är.

/ Skogshumblan

Medarbetare på tarot och healing.

"I am not what happens to me, I am what I choose to be" Carl Jung.

Jessica Holländare
0
#1

Morgon!! Eller natti natt som det blir för mig. Ska strax sova. Sen är jag ledig heeela två nätter!! Ha en bra dag!!


Skogshumblan
0
#2

Natti Jessica, suss gott!

/ Skogshumblan

Medarbetare på tarot och healing.

"I am not what happens to me, I am what I choose to be" Carl Jung.

walkinbeauti
0

Inbäddat innehåll kan använda tredjepartscookies och spårningsskript.

#3

God Morgon i stugorna !

Sov gott Jessica .

Vad kan vara en bättre start på dagen än den här lille kissen,blev både kär och rörd Kyss

Ha en go och gla en Glad

Elpida
0
#4

Hej hej!

Frukostdags på jobbet Glad. I eftermiddag ska vi ha informationsmöte och sedan föreläsning. Efter det ska jag över till invingingen av mitt träningsställe. VIP-inbjudna, mingel och mat, lite uppvisning av oss - superkul!Skrattande.

Önskar er en fin onsdag och hoppas att ni inte snöat inne, här har det kommit minst en decimeter inatt!

"Du har alltid två val"

Medarbetare på Spiritualism iFokus

Skogshumblan
0
#5

Lycka till idag Elpida! Låter spännande med invigning och allt där till.Skrattande

/ Skogshumblan

Medarbetare på tarot och healing.

"I am not what happens to me, I am what I choose to be" Carl Jung.

plutopellis
0
#6

Skitnatt och när jag skulle ta upp sonen var ALLT i sängen brunt :/ ja, tänderna växer som ogräs behöver jag säga mer? Men han var så lycklig så var ju inga problem där förutom att man inte kan ställa honom i duschen eftersom vi inte har varmvatten vid den tiden på dygnet så gick åt ett antal tvättlappar så blir det bad snart istället :) så dagen kan väl bara bli bättre nu eller? Massa kramar till er där ute!

Elpida
0
#7

#5 Tack Glad

#6 Vilken *skit*morgon Pluttan, men ett bad kan ju vara mysigt!Tungan uteFlört

"Du har alltid två val"

Medarbetare på Spiritualism iFokus

Skogshumblan
0
#8

Pellis, ush vilken morgon:( Tur att ni kan bada nu och att tvättmaskiner finns! Nu drar jag! Ha det bra och lev väl!

/ Skogshumblan

Medarbetare på tarot och healing.

"I am not what happens to me, I am what I choose to be" Carl Jung.

plutopellis
0
#9

Ja precis, blir mysigt med bad och tvätten hänger på tork så nu är vi nöjda här hemma :) ha en toppendag alla!

[MorganLeFey]
0
#10

Godmiddag!

Åhhhh vad jag sovit gott inatt Glad

Det var så skönt att lägga sig igår där sängen stod på rätt plats och vetskapen om att allt slitgöra är färdigt. Målningen är ju bara rolig.

Men idag tar jag paus från allt vad väggar och tak heter. Ska börja på att skissa på ett dubbelporträtt jag har beställning på.

Ska ta en promenad också idag. Nu är det ju inte så förbenat kallt längre.

Idag är en bra dag Glad

Pagan
0
#11

Jösses sicken natt Pellis, inte det roligaste när man vaknar ur drömmarna. Här har vi fått ännu mera snö, börjar likna de två senaste, trodde faran var över. Visst är det vackert och solen har varit upp i dag också - men nu vill jag ha vår! Värme och lägre värmeräkningar.

Funderar på att ta ledigt på fredag. En sovmorgon och en extra lång helg vore najs. Undrar om chefen tycker det ocksåTungan ute

Nu doftar det fajitas från köket, sonens tur att stå vid spisenSkrattande

Om du tror att du vet allt, är du dåligt underrättad

Sajtvärd Tarot

Pagan
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#12

Nattinatti sötisar, ses imon, gäsp från en sömning Pagan

Om du tror att du vet allt, är du dåligt underrättad

Sajtvärd Tarot

plutopellis
0
#13

Natti natt! Ska också sova snart…

Och drömma: "Jag älskar pengar, pengar älskar mig, pengar dras lätt till mig"

Guld i mun