# Förra veckans aktivitet
Author: [Borttaget]

Nu måste vi snart börja hålla i hattarna :-)

1\. Morgaine 117

2\. Isa56 57

3\. Pagan 56

4\. NessaInglorion 41

5\. Elpida 39

6\. Spanaren 22

7\. nillanb 22

8\. fridelfina 17

9\. Jeremina 5

10\. Mastre 5

11\. Mysan59 3

12\. MizzSandra 3

13\. mayolica 3

14\. Farwuq 3

15\. Pysslan 2

16\. BigMama 2

17\. lottan17 1

18\. janing 1

19\. Guldeken 1

20\. Anna-Helga 1

Inlägg: 24

Kommantarer: 372

Artiklar: 5

Nya medlemmar: 9

Besök under veckan: 2781

Sidvisningar under veckan: 4230

![Glad](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 1
Author: [Borttaget]

Isa och Pagan, nu ligger ni så gott som lika!

## Comment 2
Author: Isa56

Jaaaaaaaaaaaaaaa äntligen slog dig Pagan ![Tungan ute](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute") Fast du ligger ruskigt nära, hihi

![Big Hug](http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_80.gif "Big Hug")

## Comment 3
Author: Pagan

Det var det värsta, slagen precis på målsnöret. Jösses Isa vad vi tjötar va´Grattis på dig, nästa vecka ligger du löst!![Tungan ute](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 4
Author: Isa56

MM Pagan jag vet det ![Skrattande](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") Men roligt har vi iallafall. Och lite måste vi ju "tjafsa" med varandra.![Tungan ute](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")![Flört](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört") 

Jag har upptäckt att det är väldigt ofta jag "glömmer" jag i meningen. Kan det vara för att jag är sååååå försynt av mig. haha

![Coffee Drinker](http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_4_102.gif "Coffee Drinker")

## Comment 5
Author: Anna-Helga

Wihooooo jag är med! ![Tungan ute](http://tarot.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")
